Praca

Profesjonalni pracownicy, gwarantujący satysfakcję Klienta, są najcenniejszym kapitałem naszej firmy. Dlatego, jeśli widzimy ciekawe osobowości chętnie zapraszamy na rozmowę, celem przedyskutowania ewentualnej współpracy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I ADMINISTRACJI

Miejsce pracy: wielkopolskie / Janikowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • Bezpośrednia obsługa kluczowych klientów firmy
  • Nadzór nad procesem realizacji zamówień klientów
  • Ewidencjonowanie i koordynowanie obiegu dokumentów firmy
  • Kontrola należności, stanów magazynowych firmy oraz organizacja transportów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wzorowa organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalne warunki pracy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@jota.net.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014r., Dz. U. z 2014r. poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania.”