Praca

Profesjonalni pracownicy, gwarantujący satysfakcję Klienta, są najcenniejszym kapitałem naszej firmy. Dlatego, jeśli widzimy ciekawe osobowości chętnie zapraszamy na rozmowę, celem przedyskutowania ewentualnej współpracy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie klientów – budowanie dobrych relacji z klientem, umiejętność negocjacji
  • Przygotowywanie ofert oraz dostarczanie towaru do klienta
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Analiza konkurencji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B – doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane posiadanie zaświadczenia o ukończeniu kursu na wózek widłowy

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@jota.net.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014r., Dz. U. z 2014r. poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści danych i ich poprawiania.”