Akademia Shell Helix 2020 – webinar

//Akademia Shell Helix 2020 – webinar

Akademia Shell Helix w tym roku online

Dział olejowy Shell Polska przygotował kolejne spotkanie z cyklu Akademia Shell Helix dla przedstawicieli niezależnych warsztatów samochodowych. Tegoroczna edycja bezpłatnego szkolenia odbędzie się 2 października 2020 roku w godzinach 10:00-11:30, w formie interaktywnego webinarium.

Akademia Shell Helix to cykliczne spotkania organizowane od 10 lat, przygotowane z myślą o właścicielach i mechanikach niezależnych warsztatów samochodowych. W związku z ograniczonymi możliwościami realizacji szkoleń stacjonarnych, najbliższa edycja Akademii Shell Helix odbędzie się w wersji online.

Tematyka i prelegenci

Tematy poruszane podczas tegorocznej Akademii Shell Helix zostały wybrane po konsultacjach z przedstawicielami warsztatów i dziennikarzami branżowymi. To oni wskazali ważne i aktualne kwestie, w których właściciele i pracownicy niezależnych serwisów samochodowych potrzebują wsparcia czy usystematyzowania informacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podczas spotkania podzielą się eksperci w dziedzinach syntetycznych olejów silnikowych Shell Helix, olejów do automatycznych skrzyń biegów (ATF), a także gospodarki odpadami w warsztacie samochodowym. Zajęcia poprowadzą Robert Gałkowski, ekspert techniczny Shell Helix oraz Marcin Komar, adwokat z 13-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w prawie gospodarczym. Interaktywna forma zajęć pozwoli również na zadawanie pytań ekspertom.

 

Dział olejowy Shell stale współpracuje z niezależnymi warsztatami samochodowymi, zapewniając konsultacje techniczne, przygotowując atrakcyjne promocje sprzedażowe, takie jak jesienna akcja Zyskaj z Shell Helix, a także organizując szkolenia w ramach cyklu Akademia Shell Helix. W tym roku mówić będziemy o sprawach, którymi żyje obecnie branża warsztatowa. W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Ich profesjonalna obsługa staje się niezbędnym elementem oferty każdego nowoczesnego warsztatu. Z kolei przepisy dotyczące gospodarki odpadami wzbudziły wśród zarządzających warsztatami niepokój i wywołały wiele kontrowersji. Jestem więc przekonany, że nowoczesna formuła spotkania i wysoka wartość merytoryczna Akademii Shell Helix spotkają się z uznaniem przedstawicieli warsztatów samochodowych.

powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska Sp. z o.o.

Udział w Akademii Shell Helix

Udział w webinarium Akademia Shell Helix jest bezpłatny. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wejść na stronę:  zgłoś się tutaji zarejestrować się.

Webinarium startuje w piątek, 2 października o godzinie 10:00.