Największa hurtownia olejów silnikowych marki Shell w Warszawie

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Bez wątpienia, największy wybór wysokiej klasy produktów marki Shell zapewnia nasza hurtownia olejów, a Warszawa jest istotnym punktem na mapie naszych filii. Oferta obejmuje między innymi smary dla przemysłu, oleje silnikowe do samochodów i dla lotnictwa. Znaleźć tu można również płyny i kosmetyki samochodowe, chemie warsztatową, ale także akcesoria samochodowe i środki czystości. Należy zaznaczyć,  że wszystkie nasze produkty, dostępne w Warszawie, spełniają najwyższe standardy jakości.

Szeroki wybór producentów nie tylko olejów silnikowych

Białe logo producenta Motul Tech wytwarzającego oleje silnikowena. Na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta TotalEnergies wytwarzającego oleje silnikowe.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta Quaker Houghton wytwarzającego oleje silnikowe.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta Fuchs wytwarzającego oleje silnikowe.Logo producenta Elf wytwarzającego oleje silnikowe, w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Dystrybutor Jota specjalizuje się w sprzedaży środków smarnych takich marek jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Nasza hurtownia olejów silnikowych dostarcza płyny i kosmetyki samochodowe firmy Kemetyl oraz akcesoria samochodowe firm Osram, Neolux, Bosma. Nie pomijając, chemii warsztatowej firm GrafenWurth oraz środków czystości od Kimberly-Clark, Maco. Pokrótce, wszystkie te produkty dostępne są za pośrednictwem naszej filii w Warszawie. Dzięki bogatej ofercie naszej hurtowni olejów silnikowych, klienci w Warszawie mogą mieć pewność, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania swoich urządzeń w doskonałej kondycji. Ponadto, profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest zaufanym partnerem dla wielu klientów z branży przemysłowej, a także transportowej i motoryzacyjnej.

Shell

Shell to wiodący światowy dostawca środków smarnych zapewniający wysokiej klasy produkty. Przede wszystkim, oferuje najwyższej jakości oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje do silników wysokoprężnych. Oprócz tego oleje syntetyczne i półsyntetyczne różnej lepkości. W ofercie można znaleźć także płyny do spryskiwaczy i akcesoria. Firma Shell jest znana z innowacyjnych rozwiązań w produkcji olejów silnikowych. Wspierają one wydajność i trwałość silników benzynowych i wysokoprężnych, a także inne komponenty pojazdów. Dzięki firmie Jota cały ten asortyment dostępny jest teraz w Warszawie.

Oleje silnikowe, Warszawa dział Aeroshell

Logo producenta olejów silnikowych AeroShell

Należy wspomnieć, że nasza filia specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla lotnictwa. Zapewniamy oleje silnikowe do wszystkich typów silników turbinowych i tłokowych, gwarantując niezawodność i wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Podsumowując, nasi specjaliści zawsze służą wsparciem technicznym, dzięki czemu klienci w Warszawie otrzymują optymalne rozwiązania dla ich potrzeb zarówno w obszarze lotnictwa, jak również w innych kategoriach.

Nasza hurtownia olejów silnikowych w Warszawie

Szukasz najlepszych środków smarnych w Warszawie? Sprawdź bogatą ofertę Jota!

  +48 519 690 017

  aeroshell@jota.net.pl