Magazyn

Home/O firmie/Magazyn

Aby zabezpieczyć wciąż rosnące potrzeby Klientów w naszych magazynach  w ciągłej dyspozycji znajdziecie Państwo około 1500 różnych pozycji asortymentowych od specjalistycznych olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych, poprzez akcesoria i oświetlenie samochodowe, po wyszukane środki czystości. Pomieszczenie tak dużej ilości i różnorodności produktów stanowi ogromne wezwanie logistyczne, które nie byłoby możliwe, gdyby nie zintegrowany system zarządzania gospodarką magazynową oraz rozwinięty system wysokiego składowania wdrożony w naszej firmie 2007 roku. Powyższe elementy stanowią istotny wpływ na wysoki poziom obsługi Klienta oraz w znaczący sposób przyczyniają się do zapewnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa składowanych tam produktów i zatrudnionych w nim pracowników magazynowych.

Sprawna logistyka i dobre planowanie pozwala utrzymywać w naszych magazynach stałe zapasy środków smarnych i akcesoriów, co ułatwia naszym klientom nieprzerwaną pracę przez 365 dni w ciągu roku. Wszyscy kontrahenci mogą liczyć na sprawną dystrybucję zamówionych towarów, którą zapewniamy własnym parkiem samochodowym złożonym z 30 samochodów dostawczych. Aby w pełni zabezpieczyć potrzeby logistyczne naszych Klientów na stałe współpracujemy z prywatnymi przewoźnikami oraz firmą spedycyjną działającą na obszarze całej Polski. Na indywidualne życzenie Kontrahenta dostawy realizujemy środkiem transportu wskazanym przez Odbiorcę.

Wszystkie nasze działania, które związane są z działaniem magazynu oraz sprawną logistyką oferowanych produktów oparte są o System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001.

W październiku 2012 zakończyliśmy inwestycję rozbudowy magazynu w naszej siedzibie w Janikowie k/Poznania, dzięki czemu zwiększyliśmy dostępną powierzchnię o około 1100 miejsc paletowych (euro-palet), co sprawia, że dysponujemy obecnie największym magazynem wśród dystrybutorów Shell w Polsce.