Partnerzy

Home/O firmie/Partnerzy

Shell

Shell to światowa grupa firm energetycznych i petrochemicznych. Jako jeden z czołowych koncernów energetycznych na świecie Shell odgrywa kluczową rolę w dążeniu do zaspokojenia rosnącego światowego zapotrzebowania na energię w sposób zyskowny oraz odpowiedzialny, względem społeczeństwa i środowiska. Shell prowadzi działalność w Polsce od lat 20-tych XX wieku. Dzisiaj w Polsce działa prawie 400 stacji Shell. Shell od ponad 100 lat zajmuje się poszukiwaniem i wydobywaniem ropy naftowej i gazu. Zatrudnia około 102 000 osób w ponad 100 krajach i innych terytoriach. Główna siedziba firmy znajduje się w Hadze w Holandii, a funkcję dyrektora głównego sprawuje Peter Voser. Jota jest najstarszym i największym autoryzowanym dystrybutorem Shell w Polsce.

Osram

OSRAM jest jednym z dwóch największych producentów źródeł światła i systemów oświetleniowych na świecie. Od ponad stu lat firma OSRAM to „pasjonat inteligentnego światła”. Jako firma działająca na globalnych rynkach, angażuje się w realizowanie założeń polityki odpowiedzialnego i ekologicznego biznesu, a także w sponsorowanie sztuki, kultury i sportu na całym świecie. OSRAM jest globalną firmą z główną siedzibą w Monachium zatrudniającą ponad 39 000 pracowników na całym świecie. W Polsce firma OSRAM obecna jest od 1991 roku. Po ponad piętnastu latach rozwoju swojej działalności oferuje pełen asortyment produktów. Zaliczają się do nich zarówno produkty konsumenckie jak i najwyższej jakości źródła światła i systemy oświetleniowe dla profesjonalistów.

Kimberly-Clark

Kimberly-Clark to międzynarodowe przedsiębiorstwo posiadające swoje zakłady papiernicze na całym świecie. Polski oddział produkuje wyroby takich znanych marek jak Velvet, Huggies czy Subtelle. W swojej bogatej ofercie posiada artykuły higieniczne dla osób indywidualnych (np. chusteczki higieniczne, papier toaletowy, podpaski, wkładki, artykuły kosmetyczne oraz dla firm (ręczniki papierowe, odzież, rękawiczki, maski oddechowe, mydła, środki odkażające, dozowniki, odświeżacze powietrza). Produkty te od lat cieszą się dużą popularnością na rynku polskim ze względu na swoją wysoką jakość i przystępną cenę. Kimberly-Clark jest światowym liderem, z prawie 56 000 pracowników na całym świecie w 35 krajach, obrotami na poziomie 19,1 miliardów dolarów w 2009 roku i markami (np. Kleenex, Scott, Andrex, Huggies, Pull-Ups, Kotex, Poise i Depend).

MotulTech

MotulTech jest oddziałem międzynarodowej firmy rodzinnej Motul, która od 1861 roku produkuje wysokojakościowe środki smarne. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje przemysłowe oleje i smary do maszyn oraz środki smarne do obróbki metali. MotulTech oferuje swoje produkty i usługi, bazując na własnych fabrykach i laboratoriach badawczo-rozwojowych w wielu krajach na świecie. Firma dostarcza oleje emulgujące i nieemulgujące do obróbki skrawaniem, produkty do obróbki cieplnej i plastycznej, produkty do wyciskania aluminium, a także węglowodorowe preparaty do mycia przemysłowego i ochrony antykorozyjnej.

Bosma

Bosma jest renomowanym producentem oświetlenia samochodowego. Posiada wieloletnie doświadczenie, na bieżąco wprowadza innowacyjne rozwiązania, a nowoczesne technologie gwarantują wysoką, jakość produktów. Współpracujące ze sobą firmy dystrybucyjne z Holandii, Polski, Danii, Hiszpanii, Łotwy, budują sieć dystrybucji produktów BOSMA dostarczając produkty do regionalnych partnerów biznesowych. Całość nadzoruje międzynarodowy zespół specjalistów kładących nacisk na wysokie standardy obsługi, nowoczesny marketing i spójny wizerunek w całej Europie. W rozbudowanej ofercie znajduje się ponad 2000 różnych żarówek samochodowych do wszystkich rodzajów świateł w pojazdach. Ta kolekcja obejmuje nie tylko podstawowe produkty o napięciach 6V, 12V, 24V, ale także światła do jazdy dziennej, żarówki halogenowe PREMIUM oraz szeroką gamę produktów do tuningu optycznego LED. Dzięki szerokiemu asortymentowi BOSMA jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.