Praca

Profesjonalni pracownicy, gwarantujący satysfakcję Klienta, są najcenniejszym kapitałem naszej firmy. Dlatego, jeśli widzimy ciekawe osobowości chętnie zapraszamy na rozmowę, celem przedyskutowania ewentualnej współpracy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: wielkopolskie / Janikowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • Rozładunek i załadunek towarów – przy użyciu wózka widłowego
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i sumienność

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia na wózek widłowy – praktyka w prowadzeniu
  • Sprawność fizyczna

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@jota.net.pl

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

Miejsce pracy:

  • wielkopolskie/Poznań
  • dolnośląskie
  • śląskie
  • opolskie

  • Obsługa dotychczasowych klientów
  • Pozyskiwanie nowych – budowanie relacji – prowadzenie negocjacji
  • Przygotowywanie ofert
  • Doradztwo  produktowe
  • Analiza konkurencji

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne
  • Znajomość rynku przemysłowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Szereg szkoleń