Klub partnera Shell Helix

Home/Współpraca/Klub partnera Shell Helix
Klub Partnera Shell Helix

Czym jest klub partnera?

Klub Partnerów Shell Helix jest ekskluzywnym programem lojalnościowym opracowanym przez SHELL, skierowanym bezpośrednio do klientów JOTY. Nadrzędnym celem jest wsparcie marketingowe oraz umocnienie współpracy z naszymi Partnerami w biznesie. Kupując oleje Shell Helix gromadzisz punkty i sam decydujesz na co je przeznaczysz, wybierając nagrody z katalogu.

Kto może wstąpić do Klubu Partnerów Shell Helix?

Właściciel lub osoba przez niego wskazana do reprezentowania warsztatu samochodowego, która:

1. Wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie www.shellhelix.pl,

2. Wyrazi zgodę na przestrzeganie zasad dotyczących Członków Klubu,

3. Dokona zakupów produktów Shell w Jota. Produkty Shell muszą stanowić minimum 70% całości sprzedaży olejów silnikowych.

Jak zbierać punkty?

Wystarczy dokonywać zakupów w JOTA wraz z podaniem numeru członkowskiego.

W każdej chwili można sprawdzić stan swojego konta punktowego po zalogowaniu na stronie www.shellhelix.pl.

Zobacz jakie czekają Cię nagrody!

Uwaga! Zmiana w regulaminie Klubu od 1.01.2017

Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2017 roku zmianie ulega Regulamin programu lojalnościowego Klub Partnerów Shell Helix w zakresie dotyczącym ważności Punktów zbieranych przez Uczestników w Programie.

Zgodnie ze zmienionym regulaminem – punkty naliczone po dniu 30 września 2014 r. zachowują ważność przez okres 4 lat od dnia ich przyznania, po ich upływie Organizator unieważnia Punkty starsze niż 4 lata. Czyszczenie punktów odbędzie się co roku w dniu 31 grudnia, począwszy od 2017r. Dodatkowo Shell wyklucza z Programu Uczestnika i unieważnia Punkty znajdujące się na jego koncie, jeżeli Uczestnik nie jest aktywny (nie dokonuje zakupów rejestrowanych na stronie) przez okres 12 miesięcy.

Powyższa zmiana została wprowadzona w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu Programu.

Nowy regulamin Klubu Partnerów Shell Helix będzie opublikowany na stronie programu i będzie obowiązywał od 1 stycznia 2017.

W przypadku akceptacji wprowadzonych zmian nie wymagamy od Państwa żadnych dodatkowych działąń, w przypadku braku akceptacji powyższej zmiany – każdy Uczestnik może wystąpić z Programu, zgodnie z § 2 ust. 3 Regulaminu.