Lotnictwo

Home/Współpraca/Lotnictwo

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o. od niemal dwudziestu lat działa jako Autoryzowany Dystrybutor produktów AeroShell, marki znanej i uznanej w świecie lotniczym.

Przez wszystkie te lata naszej działalności staramy się ściśle współpracować z firmami z branży lotniczej. Wspólnie z WSK PZL Rzeszów S.A. prowadziliśmy badania nad eksploatacją olejów AeroShell 100 i AeroShell Turbine Oil 2, uzyskaliśmy dopuszczenie do stosowania w rzeszowskich silnikach GTD 350 i PZL 10W dla oleju AeroShell Turbine Oil 555. W wyniku współpracy z WSK PZL Świdnik S.A. produkty AeroShell znalazły się w biuletynach serwisowych śmigłowców Sokół i SW-4.

Niemal od początku naszej działalności dostarczamy oleje i smary lotnicze polskiemu wojsku, policji i straży granicznej oraz innym jednostkom budżetowym. Naszymi klientami są aerokluby, firmy świadczące usługi lotnicze, zakłady naprawcze oraz szerokie grono odbiorców indywidualnych.
Służymy radą i pomocą w poszukiwaniu zamienników oraz produktów odpowiadających Państwa potrzebom na podstawie polskich i zagranicznych norm wojskowych i cywilnych. Na zamówienie sprowadzamy także specyfiki lotnicze innych producentów. Naszym celem jest dążenie do kompleksowej obsługi producentów i użytkowników statków powietrznychi i urządzeń naziemnych.
Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada w ciągłej sprzedaży obszerny asortyment olejów silnikowych, turbinowych, płynów i smarów AeroShell dla lotnictwa. Staramy się zaspokoić oczekiwania wszystkich odbiorców proponując produkty w opakowaniach różnej pojemności, od dużych beczek do pojedyńczych puszek i butelek z dostawą pod wskazany adres.

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o. jako wieloletni autoryzowany dystrybutor firmy Shell Aviation oferuje szeroką gamę produktów Aeroshell.

Nie tylko polegamy na najwyższej jakości olejów i smarów Shell’a produkowanych przez międzynarodowy koncern, ale dysponujemy wykwalifikowanym specjalistą, który pomoże Państwu dobrać i zastosować wybrane produkty, w najbardziej efektywny sposób.

Elżbieta Górska-Piotrowska

Specjalista ds. AeroShell

+48 61 8158803

Wyślij wiadomość

Oferta AeroShell

Zapoznaj się z ofertą AeroShell