Kontakt

Home/Kontakt

Siedziba główna:

Siedziba główna – dane adresowe:

Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
Janikowo, ul. Gnieźnieńska 33
62-006 Kobylnica (k.Poznania)

tel. +48 61 8158800
fax +48 61 8158823
kom. +48 693 532573

biuro@jota.net.pl

godziny pracy
poniedziałek-piątek 7:30-15:30

współrzędne GPS
52°26’25.6″N 17°03’05.2″E
52.440444, 17.051444

KRS 0000041957

Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII KRS

Kapitał zakładowy: 452 000,00 PLN

NIP 777-24-32-594

Konto bankowe: BZ WBK S.A. I O/Swarzędz

44 1090 1450 0000 0000 4502 1819

Filie:

Szczecin

tel. +48 91 464 44 97
tel./fax +48 91 464 46 99
kom. +48 605 617 790
szczecin@jota.net.pl

Gorzów Wlkp.

kom. +48 691 403 665
gorzow@jota.net.pl

Gdańsk

kom. +48 514 962 293

kom. +48 514 962 305
gdansk@jota.net.pl

Piła

ul. Motylewska 24
64-920 Piła
kom. +48 605 061 711
kom. +48 507 784 090
pila@jota.net.pl

Bydgoszcz

ul. Grunwaldzka 235, pok. 25
85-438 Bydgoszcz
tel. +48 52 581 25 05
tel./fax +48 52 581 25 00
kom. +48 605 617 791
bydgoszcz@jota.net.pl

Toruń

ul. Polna 105, pokój 13
87-100 Toruń
tel. +48 56 655 86 93
tel./fax +48 56 655 73 00
kom. +48 603 611 382
torun@jota.net.pl

Konin

ul.Konińska 1
(biurowiec JAN-POL)
62-700 Turek (k.Konina)
kom. +48 607 569 516
kom. +48 504 406 937
konin@jota.net.pl

Kalisz

ul. Dobrzecka 95
62-800 Kalisz
tel./fax: +48 62 766 12 40
kom. +48 607 569 512
kalisz@jota.net.pl

Sieradz

ul. Św. Idziego 3
98-275 Brzeźnio (k.Sieradza)
tel./fax +48 43 820 36 85
kom. +48 607 569 514
sieradz@jota.net.pl

Leszno

ul. Bema 33
64-100 Leszno
tel./fax +48 65 529 19 59
kom. +48 603 611 379
leszno@jota.net.pl

Kraków

tel. +48 789 223 698
krakow@jota.net.pl