Autoryzowana hurtownia olejów silnikowych marki Shell w Sieradzu

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Zapraszamy do naszej hurtowni olejów w Sieradzu, gdzie oferujemy wysokiej jakości produkty smarne do różnych zastosowań. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne smary przemysłowe, oleje silnikowe do samochodów, a także płyny i kosmetyki samochodowe. Nie brakuje też chemii warsztatowej, akcesoriów samochodowych oraz środków czystości. Profesjonalna obsługa oraz wsparcie doradcze są gwarancją zadowolenia klientów. Dzięki naszej hurtowni olejów, klienci w Sieradzu mają dostęp do szerokiej gamy produktów, w tym olejów silnikowych i smarów przemysłowych. W rezultacie utrzymanie wysokiej wydajności i sprawności urządzeń jest w pełni osiągalne. Z pewnością warto dołączyć do grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy doceniają naszą hurtownię olejów w Sieradzu.

Bogaty wybór producentów

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota dostarcza produkty takich światowych liderów jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Nasza hurtownia olejów w Sieradzu zapewnia wyczerpujący wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. Na tym nasza oferta się nie kończy. Chemię warsztatową od Grafen i Wurth oraz środki czystości Kimberly-Clark i Maco mamy zawsze w stałym asortymencie. Podsumowując, klienci w Sieradzu znajdą u nas wszystko, czego potrzebują do utrzymania doskonałej kondycji swoich urządzeń. Nasza profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów są przyczyną sukcesu marki Jota, jako niezastąpionego partnera klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Hurtownia olejów w Sieradzu