Hurtownia olejów silnikowych w Toruniu

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Zapraszamy do renomowanej hurtowni olejów w Toruniu, gdzie oferujemy wysokiej jakości produkty smarne do różnych zastosowań. Zapewniamy bogaty wybór smarów przemysłowych, olejów silnikowych do samochodów oraz płynów i kosmetyków samochodowych. Dodatkowo znajdziesz u nas chemię warsztatową, akcesoria samochodowe oraz środki czystości. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie doradcze. Szeroka gama produktów, w tym oleje silnikowe i smary przemysłowe, pozwala utrzymać wysoką wydajność i sprawność urządzeń.  Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią naszą hurtownię olejów w Toruniu jako partnera w dbaniu o efektywność urządzeń.

Najlepszy wybór producentów

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota specjalizuje się w dostarczaniu produktów renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Nasza hurtownia w Toruniu oferuje szeroki wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. W asortymencie znajduje się także chemia warsztatowa od Grafen i Wurth oraz środki czystości od Kimberly-Clark i Maco. Wszystkie te produkty są dostępne poprzez naszą filię w Toruniu. Bez wątpienia, klienci mogą być pewni, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania doskonałej kondycji swoich urządzeń. Na zakończenie należy podkreślić, że dzięki naszej hurtowni olejów w Toruniu klienci mają zapewniony odpowiedni asortyment i doradztwo, w rezultacie w łatwy sposób mogą utrzymać swoje urządzenia w doskonałej kondycji.

Nasza hurtownia olejów w Toruniu

   ul. Polna 105, pok. 13, 87-100 Toruń

  +48 56 655 86 93,  +48 56 655 73 00,  +48 603 611 382

  torun@jota.net.pl