Hurtownia olejów silnikowych w Szczecinie

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Potrzebujesz środków smarnych najwyższej jakości. Zapraszamy do naszej hurtowni olejów w Szczecinie, gdzie oferujemy wysokiej jakości produkty do różnych zastosowań. Smary przemysłowe, oleje silnikowe do samochodów oraz płyny i kosmetyki samochodowe, to tylko ułamek naszej bogatej oferty. Ponadto dostarczamy chemię warsztatową, akcesoria samochodowe oraz środki czystości, dzięki czemu klienci znajdą tu wszystko co im potrzebne. Jako lider na rynku, zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie doradcze. W stałej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, w tym oleje silnikowe i smary przemysłowe. Faktem jest, że współpraca z nami, ułatwia utrzymanie wysokiej wydajności i sprawności urządzeń. Na zakończenie należy podkreślić, że warto dołączyć do grona zadowolonych klientów hurtowni olejów w Szczecinie.

Najlepszy wybór producentów

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota specjalizuje się w dostarczaniu produktów renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Hurtownia w Szczecinie oferuje szeroki wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. Nie pomijając chemii warsztatowej od Grafen i Wurth oraz środków czystości Kimberly-Clark i Maco, wszystkie te produkty są dostępne poprzez naszą filię w Szczecinie. Bez wątpienia, klienci w Szczecinie mogą być pewni, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania doskonałej kondycji swoich urządzeń. Ogólnie mówiąc, profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest zaufanym partnerem dla klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Nasza hurtownia olejów w Szczecinie

Szukasz najlepszych środków smarnych w Szczecinie? Sprawdź bogatą ofertę Jota!

  +48 690 541 083

  szczecin@jota.net.pl