Największa hurtownia olejów silnikowych marki Shell w Bydgoszczy

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Nasza hurtownia olejów w Bydgoszczy specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów. Oferta obejmuje smary dla przemysłu, oleje silnikowe do samochodów . Znaleźć tu można również płyny i kosmetyki samochodowe, chemie warsztatową, ale także akcesoria samochodowe i środki czystości. Jako lider w branży, oferujemy szeroką gamę produktów, w tym oleje silnikowe, smary przemysłowe, płyny do spryskiwaczy i wiele więcej. W naszej hurtowni klient może liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo. Dzięki temu, jesteśmy nie tylko miejscem zakupów, ale także partnerem w utrzymaniu wydajności i sprawności urządzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej hurtowni olejów w Bydgoszczy.

Szeroki wybór producentów

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Dystrybutor Jota specjalizuje się w sprzedaży środków smarnych takich marek jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Hurtownia dostarcza płyny i kosmetyki samochodowe firmy Kemetyl oraz akcesoria samochodowe firm Osram, Neolux, Bosma. W ofercie posiadamy również chemię warsztatową firm GrafenWurth oraz środki czystości Kimberly-Clark, Maco. Podsumowując, wszystkie te produkty dostępne są za pośrednictwem naszej filii w Bydgoszczy. Dzięki bogatej ofercie hurtowni olejów Jota, klienci w Bydgoszczy mogą mieć pewność, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania swoich urządzeń w doskonałej kondycji. Profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest zaufanym partnerem dla wielu klientów z branży przemysłowej, a także transportowej i motoryzacyjnej.

Nasza hurtownia olejów w Bydgoszczy

   ul. Grunwaldzka 235, pok. 25, 85-438 Bydgoszcz

  +48 52 581 25 05,  +48 52 581 25 00,  +48 605 617 791

  bydgoszcz@jota.net.pl