Autoryzowana hurtownia olejów silnikowych marki Shell, Piła

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Jota to prężnie rozwijająca się hurtownia olejów i środków smarnych. Jednym z wielu polskich miast, gdzie mamy swoja filię jest Piła. Zakupisz tu przede wszystkim różnorodne smary przemysłowe, oleje silnikowe do samochodów, a także płyny i kosmetyki samochodowe. Jota zapewnia kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. W rezultacie w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru chemii warsztatowej, akcesoriów samochodowych oraz środków czystości. Dzięki nam, Piła nie odbiega od innych miast i posiada kompleksowy serwis i doradztwo w zakresie utrzymania sprzętu w doskonałej kondycji. Bogata oferta produktów, obejmuje nie tylko oleje do silników, lecz także smary przemysłowe.  Skutkiem tego klienci w Pile znajdą niezbędne produkty wspierające pracę ich urządzeń. Nie ma żadnych wątpliwości, że dołączenie do grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy doceniają naszą hurtownię olejów w Pile, to trafna decyzja.

Producenci nie tylko olejów silnikowych

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota to lider dostarczający produkty renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. W Pile oferujemy doskonały wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. Znajdziesz tu również chemię warsztatową od Grafen i Wurth oraz środki czystości Kimberly-Clark i Maco. Ściśle mówiąc, hurtownia olejów Jota – Piła zapewnia wszystko czego klienci potrzebują do utrzymania swoich urządzeń w jak najlepszej kondycji. Nasza profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest godnym zaufania partnerem dla klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Hurtownia olejów w Pile