Hurtownia olejów silnikowych w Gorzowie Wielkopolskim

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Nasza hurtowna olejów w Gorzowie Wielkopolskim jest bogato wyposażona, dzięki czemu znajdziesz tu wysokiej jakości produkty smarne do różnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór smarów przemysłowych, olejów silnikowych do samochodów oraz płynów i kosmetyków samochodowych. Oferujemy także chemię warsztatową, akcesoria samochodowe oraz środki czystości. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie doradcze. Szeroka gama produktów, w tym oleje silnikowe i smary przemysłowe, pozwala utrzymać wysoką wydajność i sprawność urządzeń. Bez wątpienia, warto dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy cenią naszą hurtownię olejów w Gorzowie Wielkopolskim.

Największy wybór producentów nie tylko olejów silnikowych

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota specjalizuje się w dostarczaniu produktów renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Hurtownia w Gorzowie Wielkopolskim dostarcza szeroki wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. W ofercie znajduje się także chemia warsztatowa od Grafen i Wurth oraz środki czystości Kimberly-Clark i Maco. Cały asortyment  dostępny jest poprzez naszą filię w Gorzowie Wielkopolskim. Krótko mówiąc, klienci w Gorzowie mogą być pewni, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania doskonałej kondycji swoich urządzeń. Faktem jest że, profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota stała się zaufanym partnerem dla klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Hurtownia olejów w Gorzowie Wielkopolskim

Szukasz najlepszych środków smarnych w Gorzowie Wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę Jota!

  +48 690 541 083

  gorzow@jota.net.pl