Największa hurtownia olejów silnikowych marki Shell w Lesznie

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Hurtownia olejów silnikowych w Lesznie specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów. Oferta obejmuje smary dla przemysłu, oleje silnikowe do samochodów . Leszno to kolejne miasto gdzie znajdziesz nasze płyny i kosmetyki samochodowe, chemie warsztatową, ale także akcesoria samochodowe i środki czystości. Jako lider w branży, oferujemy szeroką gamę produktów, w tym oleje silnikowe, smary przemysłowe, płyny do spryskiwaczy i wiele więcej. Jota – Leszno zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo. Dzięki temu, jesteśmy nie tylko miejscem zakupów, ale także partnerem w utrzymaniu wydajności i sprawności urządzeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej hurtowni olejów silnikowych w Lesznie.

Największy wybór producentów olejów silnikowych

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota – Leszno specjalizuje się w sprzedaży środków smarnych takich marek jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Hurtownia dostarcza płyny i kosmetyki samochodowe firmy Kemetyl oraz akcesoria samochodowe firm Osram, Neolux, Bosma. W ofercie posiadamy również chemię warsztatową firm GrafenWurth oraz środki czystości Kimberly-Clark, Maco. Podsumowując, wszystkie te produkty dostępne są za pośrednictwem naszej filii w Lesznie. Dzięki bogatej ofercie hurtowni olejów silnikowych Jota, Leszno zaopatrzone jest we wszystko, czego potrzeba do utrzymania urządzeń w doskonałej kondycji. Profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota – Leszno jest zaufanym partnerem dla wielu klientów z branży przemysłowej, a także transportowej i motoryzacyjnej.

Hurtownia olejów silnikowych, Leszno

   ul. Bema 33, 64-100 Leszno

  +48 512 069 814,  +48 512 069 793

  leszno@jota.net.pl