Hurtownia olejów silnikowych w Gdańsku

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Zapraszamy do naszej hurtowni olejów w Gdańsku, gdzie oferujemy wysokiej jakości produkty smarne do różnych zastosowań. Nasza oferta obejmuje bogaty wybór smarów przemysłowych, olejów silnikowych do samochodów oraz płynów i kosmetyków samochodowych. Dodatkowo oferujemy chemię warsztatową, akcesoria samochodowe oraz środki czystości. Jako lider na rynku, zapewniamy profesjonalną obsługę i wsparcie doradcze. Szeroka gama produktów, w tym oleje silnikowe i smary przemysłowe, pozwala utrzymać wysoką wydajność i sprawność urządzeń. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią naszą hurtownię olejów w Gdańsku jako partnera w dbaniu o efektywność urządzeń.

Najlepszy wybór producentów

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota specjalizuje się w dostarczaniu produktów renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Nasza hurtownia w Gdańsku oferuje szeroki wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. W asortymencie znajduje się także chemia warsztatowa od Grafen i Wurth oraz środki czystości od Kimberly-Clark i Maco. Wszystkie te produkty są dostępne poprzez naszą filię w Gdańsku. Bez wątpienia, klienci w Gdańsku mogą być pewni, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania doskonałej kondycji swoich urządzeń. Profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest zaufanym partnerem dla klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Nasza hurtownia olejów w Gdańsku

Szukasz najlepszych środków smarnych w Gdańsku? Sprawdź bogatą ofertę Jota!

  +48 514 962 293,  +48 514 962 305

  gdansk@jota.net.pl