Niezawodne oleje silnikowe, Poznań

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Jota dostarcza szeroką gamę produktów. Główne pozycje zajmują smary dla przemysłu, oleje silnikowe do samochodów i dla lotnictwa.  Znaleźć tu można również płyny i kosmetyki samochodowe, chemie warsztatową, ale także akcesoria samochodowe i środki czystości. Poznań to jedno z wielu polskich miast, w którym możesz skorzystać z naszej bogatej oferty olejów silnikowych. Dzięki licznym filiom, Jota dociera do klientów z całej Polski, a Poznań nie jest od tego wyjątkiem. Nadmienić należy, że cały asortyment spełnia najwyższe standardy jakości.

Szeroki wybór producentów olejów silnikowych w Poznaniu

Białe logo producenta olejów silnikowych Motul Tech na czerwono-czarnym tle.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowych Quaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Dystrybutor olejów, Jota to lider w sprzedaży środków smarnych takich marek jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. Dostarczamy płyny i kosmetyki samochodowe firmy Kemetyl oraz akcesoria samochodowe firm Osram, Neolux, Bosma. Ponadto w ofercie posiadamy chemię warsztatową firm GrafenWurth oraz środki czystości od Kimberly-Clark, Maco. Podsumowując, wszystkie te produkty dostępne są za pośrednictwem naszej filii w Poznaniu. Dzięki bogatej ofercie olejów silnikowych, klienci z Poznania mogą mieć pewność, że znajdą wszystko, czego potrzebują do utrzymania swoich urządzeń w doskonałej kondycji. Profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest zaufanym partnerem dla wielu podmiotów z branży przemysłowej, a także transportowej i motoryzacyjnej.

Shell

Shell to wiodący światowy dostawca środków smarnych zapewniający wysokiej klasy produkty. Wymienić należy najwyższej jakości oleje samochodowe, oleje przekładniowe, oleje do silników wysokoprężnych, ale również oleje syntetyczne i półsyntetyczne różnej lepkości. Ponadto w ofercie można znaleźć także płyny do spryskiwaczy. Firma Shell jest znana przede wszystkim z innowacyjnych rozwiązań w produkcji olejów silnikowych. Wspierają one wydajność i trwałość silników benzynowych i wysokoprężnych, a także inne komponenty pojazdów. Dzięki firmie Jota cały ten asortyment dostępny jest teraz w Poznaniu.

Oleje silnikowe, Poznań dział Aeroshell

Logo producenta olejów silnikowych AeroShell

Na dodatek, nasza filia specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla lotnictwa. Co istotne, zapewniamy oleje silnikowe do wszystkich typów silników turbinowych i tłokowych, gwarantując niezawodność i wydajność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Na zakończenie należy podkreślić, że nasi specjaliści zawsze służą wsparciem technicznym, dzięki czemu klienci otrzymują optymalne rozwiązania dla ich potrzeb zarówno w obszarze lotnictwa, jak również w innych kategoriach.

Oleje silnikowe znajdziesz w naszej siedzibie koło Poznania

   Janikowo, ul. Gnieźnieńska 33, 62-006 Kobylnica k. Poznania

  +48 61 815 88 00,   +48 693 532 573

  biuro@jota.net.pl