Autoryzowana hurtownia olejów silnikowych marki Shell w Koninie

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Nasza bogato zaopatrzona hurtownia olejów w Koninie oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości produktów smarnych do różnych zastosowań. Zakupisz tu przede wszystkim różnorodne smary przemysłowe, oleje silnikowe do samochodów, a także płyny i kosmetyki samochodowe. Oczywiście w naszej hurtowni nie brakuje szerokiego wyboru chemii warsztatowej, akcesoriów samochodowych oraz środków czystości. Kompleksowy serwis, a przy tym profesjonalne doradztwo to klucz do satysfakcji naszych klientów. Dzięki bogatej ofercie produktów, obejmującej nie tylko oleje do silników, lecz także smary przemysłowe, utrzymanie sprzętu w doskonałej kondycji nigdy nie było takie proste. Nie ma żadnych wątpliwości, że dołączenie do grona usatysfakcjonowanych klientów, którzy doceniają naszą hurtownię olejów w Koninie, to trafna decyzja.

Liczni producenci nie tylko olejów silnikowych

Czerwono-żółty symbol producenta olejów silnikowych Shell.Różnokolorowe logo producenta olejów silnikowych TotalEnergies.Czarno-pomarańczowe logo Kemetyl.Granatowo-pomarańczowe logo producenta olejów silnikowychQuaker Houghton.Biało-granatowe logo Kimberly-Clark.Niebiesko-czerwone logo producenta olejów silnikowych Fuchs.Logo producenta olejów silnikowych Elf w kolorze białym, czarnym, niebieskim i czerwonym.

Jota to specjalistyczna hurtownia dostarczająca produkty renomowanych marek, takich jak Shell, Motul Tech, TotalEnergies, Quaker Houghton, Fuchs, Elf. W Koninie oferujemy doskonały wybór płynów i kosmetyków samochodowych marki Kemetyl oraz akcesoriów samochodowych firm Osram, Neolux, Bosma. Oprócz tego znajdziesz tu chemię warsztatową od Grafen i Wurth oraz środki czystości Kimberly-Clark i Maco. Ściśle mówiąc, w naszej hurtowni olejów w Koninie klienci znajdą wszystko czego potrzebują do utrzymania swoich urządzeń w jak najlepszej kondycji. Nasza profesjonalna obsługa i wysoka jakość oferowanych produktów sprawiają, że Jota jest godnym zaufania partnerem dla klientów z sektorów przemysłowego, transportowego i motoryzacyjnego.

Hurtownia olejów w Koninie