Kontakt

Siedziba główna:

Siedziba główna – dane adresowe:

Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.
Janikowo, ul. Gnieźnieńska 33
62-006 Kobylnica (k.Poznania)

tel. +48 61 8158800
fax +48 61 8158823
kom. +48 693 532573

biuro@jota.net.pl

godziny pracy
poniedziałek-piątek 7:30-15:30

współrzędne GPS
N 52.440377° E 17.051494°
(N 52°26’25.36” E 17°03’05.38”)

KRS 0000041957

Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII KRS

Kapitał zakładowy: 452 000,00 PLN

NIP 777-24-32-594

Konto bankowe: BZ WBK S.A. I O/Swarzędz

44 1090 1450 0000 0000 4502 1819

Filie:

Szczecin

ul. A. Struga 76
70-784 Szczecin
tel. +48 91 4644497
tel./fax +48 91 4644699
kom. +48 605617790
szczecin@jota.net.pl

Gorzów Wlkp.

ul. Cicha 9
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. +48 95 7239328
fax +48 95 7239329
kom. +48 691403665
gorzow@jota.net.pl

Pruszcz Gdański

ul. Przemysłowa 3
83-000 Pruszcz Gdański
tel./fax +48 58 7730666
kom. +48 514962293
gdansk@jota.net.pl

Piła

ul. Motylewska 24
64-920 Piła
tel. +48 67 2154214
tel./fax +48 67 2154215
kom. +48 605061711
pila@jota.net.pl

Bydgoszcz

ul. Niklowa 4
85-453 Bydgoszcz
tel. +48 52 5812505
tel./fax +48 52 5812500
kom. +48 605617791
bydgoszcz@jota.net.pl

Toruń

ul. Polna 134-136 Pawilon 5
87-100 Toruń
tel. +48 56 6558693
tel./fax +48 56 6557300
kom. +48 603611382
torun@jota.net.pl

Konin

ul.Konińska 1
(biurowiec JAN-POL)
62-700 Turek (k.Konina)
tel. +48 63 2792877
fax. +48 63 2680254
kom. +48 607569516
konin@jota.net.pl

Kalisz

ul. Dobrzecka 95
62-800 Kalisz
tel. +48 62 7661240
fax +48 62 7664423
kom. +48 607569512
kalisz@jota.net.pl

Sieradz

ul. Św. Idziego 3
98-275 Brzeźnio (k.Sieradza)
tel./fax +48 43 8203685
kom. +48 607569514
sieradz@jota.net.pl

Leszno

ul. Bema 33
64-100 Leszno
tel./fax +48 65 5291959
kom. +48 603611379
leszno@jota.net.pl

Kraków

Balice k. Krakowa, ul. Sadowa 37
32-083 Balice
tel. +48 789 223 698